Gıda Öğütme Aksesuarı - 5ksmfga
Gıda Öğütme Aksesuarı - 5ksmfga
Gıda Öğütme Aksesuarı - 5ksmfga
Gıda Öğütme Aksesuarı - 5ksmfga
Gıda Öğütme Aksesuarı - 5ksmfga
Gıda Öğütme Aksesuarı - 5ksmfga
Gıda Öğütme Aksesuarı - 5ksmfga
Gıda Öğütme Aksesuarı - 5ksmfga
Gıda Öğütme Aksesuarı - 5ksmfga
Gıda Öğütme Aksesuarı - 5ksmfga

Gıda Öğütme Aksesuarı - 5ksmfga (5KSMFGA)

0,00
Marka : Kitchenaid
Fiyat : ₺2.799,00(KDV Dahil)

Tüm stand mikserlerimizle kullanabileceğiniz popüler KitchenAid gıda öğütücü aparatı artık çok daha sağlam ve kolay kullanımlı. Bu aparat ile farklı birçok malzemeyi hızlıca kıyabilir, rendeleyebilir ve öğütebilirsiniz. KitchenAid gıda öğütücü ile evinizde köfte, falafel, salsa sosu ve burger gibi besleyici ve lezzetli yemekler hazırlayın. Tüm malzemelerinizi öğütmek ve kıymak için kalın (6 mm) veya ince (4,5 mm) paslanmaz çelik öğütme plakalarını kullanabilirsiniz. Et kıyma makinesi olarak kullanabilmenizin yanı sıra kuru ekmekleri, sebzeleri, meyveleri, yemişleri veya peynirleri ufalamak veya rendelemek için de idealdir. KitchenAid öğütücü ile birlikte verilen çıkarılabilir tepsi ve kullanışlı yiyecek itici sayesinde malzemeleri öğütme plakalarına güvenli şekilde itebilirsiniz. Aparat, kolayca temizleyebilmeniz için bulaşık makinesinde yıkanabilir. Sosis, sos veya reçel yapmak için bu gıda öğütücüyü KitchenAid meyve ve sebze süzgeci veya sosis doldurma aksesuarlarımızla birlikte kullanarak yaratıcılığınızı konuşturmaya ne dersiniz?.

:

 

İstediğiniz gibi öğütün ve hazırlayın

En sevdiğiniz yiyecek nedir? Yiyecek öğütücü stand mikser aksesuarımızla en sevdiğiniz yiyeceği hazırlayın. Pub tarzı burgerlerden falafellere kadar ne isterseniz hazırlayabilirsiniz.

 

Fikirlerinizi çeşitlendirin

İstediğiniz yiyecekleri bir araya getirerek hızlı bir şekilde kıyın, rendeleyin ve öğütün. Yeşillik, baharat veya sebzeleri karıştırın ve yemeğin tadını çıkarın!

Malzemelerinizi kontrol edin

Şef sizsiniz. Evinizde yaptığınız köftenin veya sosun içindeki malzemelere kendiniz karar verin.

Önce güvenlik

Ürünle birlikte verilen yiyecek iticiyi kullanarak yiyecekleri bıçağa ve öğütme plakasına doğru yönlendirin. Bu kadar basit.

 

 

 

 

 

Kaliteli bir öğütme elde edin

 

Bu stand mikser aparatıyla tam istediğiniz dokuyu elde edersiniz. Düzgün sonuçlar için kalın (6 mm) veya ince (4,5 mm) paslanmaz çelik plakalar arasından seçiminizi yapın.

 

 

 

Sebze, peynir, ekmek

 

Eğlenceli denemeler yapın. Gıda öğütücü, yemeklerin yanı sıra sert peynirler, sebzeler, kabuklu yemişler ve daha fazlasını parçalamak için idealdir. Bir tarif bulun ve kendi dokunuşunuzu katın!

 

 

 

Taze et ve balık

 

Kısa sürede ustalaşacaksınız. Genellikle kıyma makinesi olarak kullanılan bu KitchenAid cihazı, yemek hazırlamak için ideal bir araçtır. En iyi sonuçlar için etler çok soğuk (hatta kısmen donmuş) olmalıdır.

 

 

 

Kutuda neler var?

 

 

 

 

Geliştirilmiş gıda öğütücü aparatı tasarımı

 

 

İnce (4,5 mm) öğütme plakası

 

 

Kalın (6 mm) öğütme plakası

 

 

Paslanmaz çelik bıçak

 

 

Yiyecek itici

 

 

 

 

 

 

Etiketler
, , , ,