Benzer Ürünler
SMEGKLF03CREU Krem Su Isıtıcı - KettleKLF03CREU
SMEGKLF03CREU Krem Su Isıtıcı - KettleKLF03CREU
SMEGKLF03CREU Krem Su Isıtıcı - KettleKLF03CREU
SMEGKLF03CREU Krem Su Isıtıcı - KettleKLF03CREU

KLF03CREU Krem Su Isıtıcı - Kettle (KLF03CREU)

0,00
Marka : SMEG
Fiyat : ₺9.950,00(KDV Dahil)

21.Yüzyıl Teknolojisi SMEG 50’S STYLE Serisi Retro Kettle’lar 50’lerin stilini mutfağınıza taşırken, günümüz teknolojisiyle mutfaktaki işlerinizi hızlandırır.

 

Mutfağına Stil Kat Standart mutfak aletlerindeki metal görüntünün aksine SMEG 50’S Style Serisiyle mutfağına stil kat.

 

Sana en uygun Retro renk seçeneklerini SMEG’te bulabilirsin. 360 Derece Döner Taban Kaydırmaz ayaklı elektrik bağlantı ve güvenlik sistemi içeren taban, su olmaması halinde cihazın çalışmasını durdurur.

 

Paslanmaz Çelik Gövde Emaye paslanmak çelik yüzey mükemmel ısı iletimini sağlamaktadır. Yumuşak Kapak ile Tasarımı Hisset Orta kısmından kapağa bastırıldığında nazik bir açılış ile SMEG tarzını hisset.

 

Yumuşak açma sistemi ile kapak açıldığında suyun damlamasını engellenir. Geniş Hazne, Uzun Sohbetler Su ölçü göstergeli geniş 1,7 litrelik hazne kapasitesi hem litre olarak hem de fincan olarak su seviyenizi göstermektedir.

:

Geniş hacim

 

1.7 litre iç hacmine sahip su ısıtıcısı geniş iç hacmi sayesinde tek seferlik kullanımda dahi ihtiyacınız olan sıcak suyu temin eder. Bu sayede birden fazla kez kullanma ihtiyacı doğurmayıp hem zamandan hem de enerjiden tasarruf edilmesini sağlar.

Yüksek performans

 

2400 w enerji kapasitesi sayesinde 1.7 litre suyun tamamını çok kısa bir süre içinde kaynatır. Mutfak işlerinde zamanın önemi de göz önünde bulundurulduğunda yüksek hıza sahip oluşu kullanışlılık özelliği sağlamaktadır.

 

Yumuşak kapak

 

Mutfak işlerinde çalışırken tek elle iş yapabilme kabiliyeti oldukça önemli olup bir saniyenin dahi önemli olduğu zamandan tasarruf sağladığı için geliştirilen yumuşak kapak sistemi ile cihaz kapağı tek elle kolayca açılıp kapanabilmektedir. Bu özelliği sayesinde mutfak işleri açısından hem kolaylık hem zaman tasarrufu sağlar.

 

Şık tasarım

 

Paslanmaz çelikten üretilmiş gövdenin dışında parlak krom kaplama bulunmaktadır. Bunun yanında cihaz, kapağından kontrol koluna kadar şık bir şekilde tasarlanmış olup mutfağınızın görselliğine katkıda bulunur

 

Kireç filtresi

 

Kireç oluşumunu ve oluşmuş kirecin kaynayan suya karışmasını önleyen kireç filtresi sayesinde sağlıklı ve hijyenik kaynar su elde edilir. Paslanmaz çelikten üretilen çelik filtresi çıkarılabilir özellikte tasarlanmıştır. Bu sayede kireç filtresinin de temizliği oldukça kolay hale gelmektedir.

 

Kaydırmaz ayaklar

 

Su ısıtıcısının hem mutfakta kullanırken zeminde hem de mutfak dışında taşındığı herhangi bir zeminde kayması ve suyun dökülmesi tehlikesinin önlenmesi açısından kaydırmaz ayaklar geliştirilmiştir. Bu sayede hangi zeminde olursa olsun cihazın kayması önlenir ve tehlikelerin önüne geçilmiş olur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR