KLF04RDEU Kırmızı Su Isıtıcı - Electronic Kettle
KLF04RDEU Kırmızı Su Isıtıcı - Electronic Kettle
KLF04RDEU Kırmızı Su Isıtıcı - Electronic Kettle
KLF04RDEU Kırmızı Su Isıtıcı - Electronic Kettle

KLF04RDEU Kırmızı Su Isıtıcı - Electronic Kettle (KLF04RDEU)

0,00
Marka : SMEG
Fiyat : ₺12.760,00(KDV Dahil)

Geniş Su Haznesi 1700 ml’lik kapasitesi sayesinde Smeg su ısıtıcı ile tek seferde oldukça fazla miktarda su kaynatabilirsiniz.

 

Bu sayede herkese yetecek kadar içeceği oldukça zahmetsiz bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

 

Otomatik Kapanma İçindeki su 100 dereceye ulaştığında kendi kendine otomatik olarak kapanarak oldukça verimli ve pratik bir şekilde kullanım yapmanıza imkan verir.

 

Bu sayede kapatmak ve tasarruf yapmak için mutfakta beklemenize gerek yoktur. Kablosuz Kullanım Özgürlüğü 360 derece dönebilen tabanı sayesinde kablosuz bir şekilde servis yapma imkanı verir.

 

Bu sayede hem daha güvenli bir şekilde içecek hazırlayabilir hem de daha rahat bir şekilde tezgahınızda konumlandırabilirsiniz.

:

Susuz Kalma Emniyeti Susuz çalışmayı önleyen özelliği sayesinde Smeg KLF04BLEU Su Isıtıcı oldukça güvenli bir seçenektir.

 

İçinde su kalmadığında otomatik olarak kendi kendini kapatır. Bu sayede hem sizi korur hem de kullanım ömrünü uzatır.

 

Dayanıklı ve Sağlam Kaliteli bir kullanım için paslanmaz çelik malzemelerden tasarlanmıştır. Bu sayede aşınmalara, yüksek ısıya ve darbelere karşı oldukça uzun süre sağlam kalarak uzun ömürlü kullanım imkanı verir.

 

Aynı zamanda masrafsız bir seçenektir. Sağlıklı Kullanım Smeg Su Isıtıcılarda rezistans gizlidir. Bu sayede daha sağlıklı bir şekilde su ısıtmanızı sağlar.

 

Su ısıtırken kireçlenme gibi sorunlar meydana gelmeyeceğinden suyunuzun berrak olmasını sağlar.

 

Güç : 2400 W

 

Gövde Materyali : Paslanmaz Çelik

 

Su Kapasitesi : 1,7 Litre

 

Otomatik Kapanma : Var

 

Rezistans : Gizli

 

Garanti Süresi (Ay) : 24

İlgili Kombinler
Etiketler
KLF04RDEU, KLF04RDEU Kırmızı, KLF04RDEU Kırmızı Su, KLF04RDEU Kırmızı Su Isıtıcı, KLF04RDEU Kırmızı Su Isıtıcı -, KLF04RDEU Kırmızı Su Isıtıcı - Electronic, KLF04RDEU Kırmızı Su Isıtıcı - Electronic Kettle, KLF04RDEU Kırmızı Su Isıtıcı - Kettle, KLF04RDEU Kırmızı Su Isıtıcı Electronic, KLF04RDEU Kırmızı Su Isıtıcı Electronic Kettle, KLF04RDEU Kırmızı Su Isıtıcı Kettle, KLF04RDEU Kırmızı Su -, KLF04RDEU Kırmızı Su - Electronic, KLF04RDEU Kırmızı Su - Electronic Kettle, KLF04RDEU Kırmızı Su - Kettle, KLF04RDEU Kırmızı Su Electronic, KLF04RDEU Kırmızı Su Electronic Kettle, KLF04RDEU Kırmızı Su Kettle, KLF04RDEU Kırmızı Isıtıcı, KLF04RDEU Kırmızı Isıtıcı -, KLF04RDEU Kırmızı Isıtıcı - Electronic, KLF04RDEU Kırmızı Isıtıcı - Electronic Kettle, KLF04RDEU Kırmızı Isıtıcı - Kettle, KLF04RDEU Kırmızı Isıtıcı Electronic, KLF04RDEU Kırmızı Isıtıcı Electronic Kettle, KLF04RDEU Kırmızı Isıtıcı Kettle, KLF04RDEU Kırmızı -, KLF04RDEU Kırmızı - Electronic, KLF04RDEU Kırmızı - Electronic Kettle, KLF04RDEU Kırmızı - Kettle, KLF04RDEU Kırmızı Electronic, KLF04RDEU Kırmızı Electronic Kettle, KLF04RDEU Kırmızı Kettle, KLF04RDEU Su, KLF04RDEU Su Isıtıcı, KLF04RDEU Su Isıtıcı -, KLF04RDEU Su Isıtıcı - Electronic, KLF04RDEU Su Isıtıcı - Electronic Kettle, KLF04RDEU Su Isıtıcı - Kettle, KLF04RDEU Su Isıtıcı Electronic, KLF04RDEU Su Isıtıcı Electronic Kettle, KLF04RDEU Su Isıtıcı Kettle, KLF04RDEU Su -, KLF04RDEU Su - Electronic, KLF04RDEU Su - Electronic Kettle, KLF04RDEU Su - Kettle, KLF04RDEU Su Electronic, KLF04RDEU Su Electronic Kettle, KLF04RDEU Su Kettle, KLF04RDEU Isıtıcı,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR