HİZMET ŞARTLARI 

 

 

 

 

 

AŞAĞIDA YER ALAN HİZMET ŞARTLARI AGX DIŞ TİCARET VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ MAĞAZALARINI, İŞTİRAKLERİNİ VE WEBSİTELERİNİ, BU WEB SİTELERİNDE VEYA BU WEB SİTELERİ ÜZERİNDEN SUNULAN HER TÜRLÜ İÇERİK, İŞLEVSELLİK, ÜRÜN VE HİZMETLER DAHİL OLMAK ÜZERE ZİYARETÇİ VEYA KULLANICI (ÜYE) OLARAK KULLANIMINIZ İÇİN GEÇERLİDİR. BU KAPSAMDA WEB SİTESİ VE EK HİZMETLER “HİZMETLER” OLARAK ADLANDIRILMAKTADIR. 

 

 

 

 

 

HİZMETLERİ KULLANMAYA BAŞLAMADAN ÖNCE LÜTFEN BU HÜKÜM VE KOŞULLARI DİKKATLİCE OKUYUN! HİZMETLERİN KULLANILMASIYLA, MÜŞTERİ-KULLANICI-ÜYE TARAFINDAN BU HİZMET KOŞULLARINA BAĞLI OLMAK VE BUNLARA UYMAK KABUL EDİLMEKTE VE ONAYLANMAKTADIR. 

 

 

 

 

 

1. AGX Dış Ticaret ve Pazarlama Ltd. Şti. tarafından sağlanan, beyaz eşya ve dayanıklı tüketim malları ve sair ticari iştigal konusu ürün ve hizmetler kapsamındaki hizmet şartları, web sitelerimiz ve resmi kayıtlarımızda yer alan bilgi ve belgeler uyarınca uygulanmaktadır. Buna göre, ilgili kanun ve ikincil mevzuat hükümleri, Mesafeli Satış Sözleşmesi, Kargo Politikası, Teslimat, İade ve Para İade Şartları Politikası, Web Sitesi Kullanım Şartları (Üyelik) Sözleşmesi, KVKK Gizlilik ve Kişisel Verileri Koruma Politikası Aydınlatma Metni yasal metinleri çerçevesinde hizmet şartlarımız belirtilmiştir. Hizmetlerimiz ile ilgili hususlara ilişkin ayrı ayrı hazırlanmış olan politika, şart ve sözleşmeler için ilgili dokümanın incelenmesi gerekmektedir. 

 

 

2. Firmamız müşteriler (alıcılar), kargo firmaları, aracılar ve üçüncü kişiler ile olan iş ve işlemlerinde, yukarıda bahsi geçen yasal belgeler ve kanun hükümleri çerçevesinde hareket etmektedir. Faaliyetlerimizi gerçekleştirirken müşteri memnuniyeti ön planda tutulmakta, özenle seçilmiş üst kalite ürünler sizlerin beğenisine sunulmaktadır.  

 

 

3. Firmamız tarafından sağlanan ürün ve hizmetlerin garantisi her ürünün kendi markasının garantisi kapsamındadır. Firmamız tarafından ayrıca bir garanti temin edilmemektedir. Ürünlerin servisi, bakımı, montajı hususunda markaların kendi servisleriyle iletişime geçilmesi gerekmektedir. Servisler ile iletişime geçilmesi hususunda firmamız tarafınıza yardımcı olmaktadır. 

 

 

4. Ürünlerin teslimatına ilişkin olarak, ürünün hassasiyeti, özellikleri ve cinsine göre özenli bir şekilde kargo firması seçilmekte, ürünler özenle paketlenmektedir. Ürünler kargoya teslim edildikten sonraki sorumluluk kargo firması ve alıcıya aittir. Bu sebeple, alıcının ürünü teslim alırken kontrol etmesi, gerekmesi hâlinde hasar tutanağı tutularak gerekli işlemlerin yerine getirilmesi önemlidir. Detaylar için firmamızın Kargo Politikası’nın okunması gerekmektedir. 

 

 

5. Hizmet Şartlarında, diğer politika, şart ve sözleşmelerde yapılabilecek değişiklikler AGX Dış Ticaret inisiyatifindedir. Yapılan değişikliklerden haberdar olmak için ilgili sayfanın kontrol edilmesi önerilir. 

 

 

6. Hizmet Şartları, Politikalar, Şartlar ve Sözleşmeler’de hüküm bulunmaması hâllerinde ilgili kanun hükümleri ve genel hükümler uygulama alanı bulmaktadır. 

 

 

7. Ürün ve hizmetlerimizden kaynaklanan ihtilaf vukuunda, taraflarca aksi kararlaştırılmadıkça ve kesin yetki hâlleri dışında, İstanbul Anadolu Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR