Benzer Ürünler
Kablosuz Artisan El Blenderı Candy Apple
Kablosuz Artisan El Blenderı Candy Apple
Kablosuz Artisan El Blenderı Candy Apple
Kablosuz Artisan El Blenderı Candy Apple
Kablosuz Artisan El Blenderı Candy Apple

Kablosuz Artisan El Blenderı Candy Apple (5KHBBV83ECA)

5,00
Marka : Kitchenaid
Fiyat : ₺4.899,00(KDV Dahil)

İşlevsel Kullanım Sette bulunan farklı başlık ve aparatlar birden fazla işlemi rahatlıkla gerçekleştirmeyi destekler. Çırpma, karıştırma, öğütme ve parçalama gibi işlemleri tek bir ürünle yapabilirsiniz. Diğer Mikser & Blender Set modellerini incelemek için Mikser & Blender Set kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Dayanıklı Yapı Cihazın metal kısımları paslanmaz çelikten olup özellikle sıvı maddelerin kullanılması veya temizleme sonucunda oluşabilecek oksitlenme ve kararmaların önüne geçilebilir. Böylece daha uzun süreli bir kullanım avantajı sunar. Cihazın gövde kısmı sert plastikten oluşur. Darbelere ve düşmelere karşı oldukça dayanıklı olabilir.

:

 

Yüksek performans gücü ve dayanıklı yapısıyla mutfağınızda işlerinizi kolaylaştırabilir. Ergonomik tasarımı sayesinde uzun işlerinizi daha hızlı ve kolay bitirmenize yardımcı olabilir. Smoothie, milkshake, çorba ve buna benzer birçok tarifte rahatlıkla kullanılabilir.

 


ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

 

  • Kablodan kaynaklanabilecek sorunları ve bozulmaları ortadan kaldırır. Kullanım açısından daha rahat ve daha geniş bir alan sunabilir.
  • 1 L ölçü kabı haznesi ve doğrayıcı haznesiyle ideal kapasiteyi sunar. Püre ve benzeri ürünler hazırlarken ürünleri birkaç aşamada işlemenize gerek kalmayabilir.
  • 2 kademeli hız ayarı sayesinde kontrollü bir kullanım sağlayabilir. Katı veya sıvı ürünlerde farklı amaçla kullanımlarda alternatif hız ayarı olanağını sunabilir.
 

 


Güçlü ve Sessiz

 

Üründe bulunan sessiz çalışma özelliği sayesinde işlemleriniz esnasında sizi ve çevreyi rahatsız etmeden çalışabilir. Turbo fonksiyonu ile tüm işlemleri en güçlü ve en hızlı şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlayabilir.