KitchenaidKitchenaid Classic Filtre Kahve Makinesi 5KCM1208 White EWH5kcm1208EWH
KitchenaidKitchenaid Classic Filtre Kahve Makinesi 5KCM1208 White EWH5kcm1208EWH
KitchenaidKitchenaid Classic Filtre Kahve Makinesi 5KCM1208 White EWH5kcm1208EWH
KitchenaidKitchenaid Classic Filtre Kahve Makinesi 5KCM1208 White EWH5kcm1208EWH

Kitchenaid Classic Filtre Kahve Makinesi 5KCM1208 White EWH (5kcm1208EWH)

0,00
Marka : Kitchenaid
Fiyat : ₺3.499,00(KDV Dahil)

1,7 L DEMLEME KAHVE MAKINESI 5KCM1208

 

12 fincan kapasiteli KitchenAid Demleme Kahve Makinesi, her seferinde lezzetli kahve yapmanızı sağlar. Tam istediğiniz kahve lezzeti ve aromasını size sunmak için tasarlanmış bu kahve makinesi, kahvenizi kolayca hazırlamanıza olanak tanır. 29 delikli benzersiz Spiral Damlatma Başlığı, ideal demleme işlemi için kahve çekirdeklerini suyla eşit bir şekilde buluşturur ve mükemmel kahve lezzeti sunar. Değişken demleme yoğunluğu seçici, normal veya yoğun kahve seçenekleri arasından seçim yapmanızı sağlar, böylece tam istediğiniz lezzete ulaşırsınız. Miktar göstergeli yeniden kullanılabilir altın rengi filtre ve miktar tablosuna sahip çıkarılabilir su haznesi sayesinde her zaman istediğiniz lezzetli ve dengeli sonuçlara ulaşabilirsiniz. Cam karafın benzersiz dökme ağzı tasarımı, kahvenizi damlamalar ve dökülme riski olmadan her boyut ve şekildeki fincana rahatça doldurmanızı sağlar. Otomatik programlama seçeneği bulunan bu demleme kahve makinesiyle kahvenizi dilediğiniz zaman demleyebilir ve günün her saatinde kahvenizi hazırda tutabilirsiniz. """"Durdurma ve dökme"""" özelliği, demleme işlemi tamamen bitmeden önce kendinize bir fincan kahve alabilmenizi sağlar. Ardından kullanımı kolay sıcak tutma plakası, kahvenizi 40 dakikaya kadar sıcak tutar. Sabahları biraz daha zamana ihtiyaç duyanlar için mükemmel. Modern ve şık bir tasarıma sahip olan KitchenAid Demleme Kahve Makinesi, mutfağınızda mükemmel durur. Kahvaltıda keyfini çıkarabileceğiniz en yeni özellikler için bu ürünü Design Collection ekmek kızartma makinemizle bir arada satın almaya ne dersiniz?.Kapat


 

:

 

Lezzetli demleme kahveyle hayatınızı kolaylaştırın

Olağanüstü demleme kahve makinesi ile kahve sanatınızı mükemmelleştirin. Günün her saati lezzetli kahve yapmak çok kolay.

 

Tüm aromayı çıkarın

Benzersiz 29 delikli spiral damlatma başlığı, olağanüstü lezzeti garanti eder. Bu, kahve çekirdeklerini eşit derecede doygun hale getirir.

Tahmin yürütmeyi bırakın!

Yeniden kullanılabilir filtre üzerindeki kullanışlı miktar göstergesi ve su haznesi üzerindeki miktar tablosu sayesinde her seferinde doğru miktarı elde edin. İşi şansa bırakmayın.

Kahveniz sıcak kalsın

Kahvemizi sıcak seviyoruz! Sıcak plaka sayesinde kahveniz demlendikten sonra 40 dakika boyunca sıcak kalır. Bu nedenle, programınız yoğunlaşıp dikkatiniz dağılsa da sorun yok demektir.

Güçlü, daha güçlü, en güçlü

Değişken demleme yoğunluğu seçicisinin yardımıyla istediğiniz aroma yoğunluğunu belirleyin. Kahvenizi sabahki ruh halinize uygun hale getirmek için tek bir düğmeye basmanız yeterlidir.

Siz hazırsanız o da hazır

Şimdi bir bardak kahveye mi ihtiyacınız var? Neden bekleyesiniz? "Durdurma ve dökme" özelliği, demleme tamamlanmadan karafı çıkarmanıza ve kahveyi fincana dökmenize olanak tanır.

Her tür tezgaha uyar

Mutfaklar farklıdır. Bu nedenle kahve makinesini mutfak tezgahınıza istediğiniz gibi yerleştirebilmeniz için iki hazır demleme düğmesi sunuyoruz.

 

 

 

 

 

Harika bir cihazla tanışın!

 

Bu mükemmel cihaza sahip olun. Modern ve zarif estetiğiyle mutfağınıza yepyeni bir hava katacak. Ayrıca, cam karafın dökme ağzı tasarımı, kahvenizi damlama ve dökülme riski olmadan her boyut ve şekildeki fincana rahatça doldurmanızı sağlar.

 

 

 

Sizin zevkiniz, sizin ruh haliniz

 

İster capcanlı hissediyor, ister yataktan çıkmak istemiyor olun, demleme kahve makinemiz her ihtiyacınıza uygun. Kahve çekirdeklerinizin yoğunluğunu ve homojen dağılmış suyu seçerek aromanın tam da istediğiniz gibi olmasını sağlayabilirsiniz.

 

 

 

Sabahtan Akşama

 

İster sabahları yoğun bir fincana ihtiyacınız olsun, ister akşamları hafif kafeinsiz bir demleme kahveyi tercih edin, kahve zamanını kendiniz belirleyin. Bir ara verip kahve keyfinin tadını çıkarın.

 

 

 

Kutuda neler var?

 

 

 

 

Benzersiz dökme ağzı tasarımına sahip, kapaklı, 1,7 L karaf

 

 

Benzersiz, 29 delikli damlatma başlığı

 

 

Miktar göstergeli yeniden kullanılabilir altın renkli kalıcı filtre

 

 

 

 

 

 

Benzer Ürünler
Etiketler
Kitchenaid, Kitchenaid Classic, Kitchenaid Classic Filtre, Kitchenaid Classic Filtre Kahve, Kitchenaid Classic Filtre Kahve Makinesi, Kitchenaid Classic Filtre Kahve Makinesi 5KCM1208, Kitchenaid Classic Filtre Kahve Makinesi 5KCM1208 White, Kitchenaid Classic Filtre Kahve Makinesi 5KCM1208 White EWH, Kitchenaid Classic Filtre Kahve Makinesi 5KCM1208 EWH, Kitchenaid Classic Filtre Kahve Makinesi White, Kitchenaid Classic Filtre Kahve Makinesi White EWH, Kitchenaid Classic Filtre Kahve Makinesi EWH, Kitchenaid Classic Filtre Kahve 5KCM1208, Kitchenaid Classic Filtre Kahve 5KCM1208 White, Kitchenaid Classic Filtre Kahve 5KCM1208 White EWH, Kitchenaid Classic Filtre Kahve 5KCM1208 EWH, Kitchenaid Classic Filtre Kahve White, Kitchenaid Classic Filtre Kahve White EWH, Kitchenaid Classic Filtre Kahve EWH, Kitchenaid Classic Filtre Makinesi, Kitchenaid Classic Filtre Makinesi 5KCM1208, Kitchenaid Classic Filtre Makinesi 5KCM1208 White, Kitchenaid Classic Filtre Makinesi 5KCM1208 White EWH, Kitchenaid Classic Filtre Makinesi 5KCM1208 EWH, Kitchenaid Classic Filtre Makinesi White, Kitchenaid Classic Filtre Makinesi White EWH, Kitchenaid Classic Filtre Makinesi EWH, Kitchenaid Classic Filtre 5KCM1208, Kitchenaid Classic Filtre 5KCM1208 White, Kitchenaid Classic Filtre 5KCM1208 White EWH, Kitchenaid Classic Filtre 5KCM1208 EWH, Kitchenaid Classic Filtre White, Kitchenaid Classic Filtre White EWH, Kitchenaid Classic Filtre EWH, Kitchenaid Classic Kahve, Kitchenaid Classic Kahve Makinesi, Kitchenaid Classic Kahve Makinesi 5KCM1208, Kitchenaid Classic Kahve Makinesi 5KCM1208 White, Kitchenaid Classic Kahve Makinesi 5KCM1208 White EWH, Kitchenaid Classic Kahve Makinesi 5KCM1208 EWH, Kitchenaid Classic Kahve Makinesi White, Kitchenaid Classic Kahve Makinesi White EWH, Kitchenaid Classic Kahve Makinesi EWH, Kitchenaid Classic Kahve 5KCM1208, Kitchenaid Classic Kahve 5KCM1208 White, Kitchenaid Classic Kahve 5KCM1208 White EWH, Kitchenaid Classic Kahve 5KCM1208 EWH, Kitchenaid Classic Kahve White, Kitchenaid Classic Kahve White EWH, Kitchenaid Classic Kahve EWH,