Yeşil Blender
Yeşil Blender
Yeşil Blender
Yeşil Blender
Yeşil Blender

Yeşil Blender (BLF01PGEU)

0,00
Marka : SMEG
Fiyat : ₺10.950,00(KDV Dahil)

 

Smeg karıştırıcılar, gün boyunca size eşlik etmek için farklı dokulardaki malzemeleri mükemmel bir şekilde harmanlar. Kahvaltıda sağlıklı bir meyve ve yoğurtlu smoothie, antrenmandan sonra serinletici bir içecekle toparlanmak veya öğle yemeği için hızlı ve basit bir çorba hazırlamak için Smeg, gün boyunca size eşlik edecek farklı dokulardaki malzemeleri mükemmel bir şekilde harmanlar.

:

AŞIRI SAĞLIKLI SMOOTHİE'LER

Kahvaltıda sağlıklı bir meyve ve yoğurtlu smoothie, antrenmandan sonra serinletici bir içecekle toparlanmak veya öğle yemeği için hızlı ve basit bir çorba hazırlamak için Smeg, gün boyunca size eşlik edecek farklı dokulardaki malzemeleri mükemmel bir şekilde harmanlar.

 

YÜKSEK PERFORMANS VE ÜSTÜN STİL

Büyük, çok yönlü ve verimli bir cihaz sunmak için en ince ayrıntısına kadar özenle tasarlanmış bu blender 3 varsayılan işlevle birlikte gelir: buz kırmak için buz kırıcı , kalın ve kremsi sallamalar için smoothie ve bir tuşa dokunarak gerektiği kadar hızlandırmak için nabız .

 

ULUSLARARASI ÖDÜLLER

Smeg'in  yüksek kaliteli tasarım ürünleri  üretme konusundaki itibarı,  büyük  ve  küçük ev aletlerimizin  birçok önemli tasarım ödülü kazanmasıyla dünya çapında büyüyor  .

Smeg BLF01  blender  , birçok uluslararası ödül kazanmış ürünlerden biridir.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR